LOGO

Dë Melatti çorap sektöründe lider marka.Kokulu ,antibakteriyel,kan dolaşımını etkilemeyen çorap çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.

Ayrıntılar

   

Modellerimiz sürekli olarak güncellenmektedir.Yeni ürün modelleri için irtibata geçiniz

Yenilenen ürün grupları

Image 1
Çocuk ürün gruplarında 3D(3 boyut) dönemi

Çorap modellerinde şıklığı ve sağlığı bir arada tutan SayTeks yeni tasarımları ve 3D teknolojisiyle geliştirilen desenleriyle çocuklarınıza rahatlıkla giydirebileceğiniz eğlenceli ve renkli modeller sunar.

Katalog için tıklayınız

Image 2
Erkek ürün gruplarında kan dolaşımını etkilemeyen modeller

Sıkmayan,rahatlıkla giyebileceğiniz,kan dolaşımını etkilemeyen pamuklu yapısı ve şık modelleriyle Dë Melatti yeni sezon ürünleriyle şıklığınızın en önemli parçalarından birini tamamlamaya devam ediyor.

Neden biz?

Firmamızın olmazsa olmazlarından olan hijyenik ortam ve doğal malzeme kullanımı en önemli özelliğimizdir.Bünyemizde bulunan Sayım & Dë Melatti markalarımızın temel özellikleri ;

Antibakteriyel Kokulu çorap nedir?

Terletmeyen kumaş yapısı ve ayağa tam oturan modellerimize son teknoloji ,üstün nitelikteki tekstil yıkama bölümünde ekstra olarak ilave edilen koku sistemiyle tamamen cilt sağlığına uygun, esanslarla kokulandırılan çoraplarımız ayakta hoş bir koku yayar.Ter ve ayak kokusunu giderir.Ayrıca doğal Antibakteriyel kimyasal takviyesiyle , ayak sağlığına uygun üstün kalitede ürünler üretmekteyiz.

Çorap sektöründe yeni bir dönemi başlatmaktan kıvanç duyuyoruz.Biz kimiz?

Firmamız 1986 yılında şahıs firması olarak sektöre başlamış ve 2000 yılında kurumsal yapıya ulaşarak şirketleşmiştir.Günümüzün piyasa şartlarında gerek ürün bazında gerek kaliteli üretim olarak iddaalı bir üretim yeteneğindedir.Parkurumuz daha çok spesiyal ürün karakterleri üretebilmek için kabiliyetli bir yapıdadır.Özellikle 3D(3 Boyutlu) çocuk çorap ürünler:
3D Çocuk külotlu çoraplar,
3D Çocuk soket ve patik çorapları vs.
Ayrıca dikişsiz erkek çorapları ,200 iğne özellikle Coton-Modal-Bainbu ve Merserize çoraplar üretmekteyiz.Ürünlerimizin bir diğer özelliği de Silikonlu ve Antibakteriyelli(Pruşta) yıkamalı olarak üretilmekte ve özel kokulu haldedir.
Firmamız Rami/Bayrampaşa'da üretimini devam ettirmekte ve Laleli'de toptan-perakende satışlarına devam etmektedir.Ayrıca yurt içi ve yurt dışı olarak da toptancı firmalara tedarikçi olarak ürün sağlamaktadır.